Partyboyove dobrodružstvá – 15.diel.

Posledný piatok(14.3.2002) som večer som zahájil v partičke pochybne vyzerajúcich individuí a namieril si to rovno do obchodného domu Tesco. Tam sme dali skladačku na pol litrovú fľašu čerešnovice, džús z červených pomarančov a vyrazili do klubu Za Zrkadlom, kde sa mala kona drsná drum and bass party.

Nebudem ani opisova, ako sme sa v priebehu asi pol hodiny opili pod obraz boží. Úplne asi postačí fakt, že sme cestou nabrali Ďalších skrachovancov a pred horeuvedený klub dorazili asi o 23.00. Cez bránu sme prešli celkom hladko a tak sme to išli okamžite zapi k baru dúškom zlatistého moku.

Myslíte si toho pitia už bolo celkom dos nie? A to isté som si vtedy pomyslel aj ja a vyrútil sa pln elánu na parket. Takto rozbehnutý som sa nedal odradi, že hralo Reggae(aspoň myslím) a pohyboval sa v tomto spomalenom rytme až do konca vystúpenia
skupiny z Francúzska. Ako hovorí môj spolubývajúci Je to dobré, vypni to, som si aj ja vydýchol a tešil sa, čo bude nasledova.

Presne vtedy však začalo skutočné peklo! Mikrofón zobral do rúk český Dr. Mc Kary
a rozbehol taký ošiaľ, že som kompletne prepotil tričko a musel sa ís da dokopy na WC. KeĎže som bol lakomý da drobné za záchod, vybartroval som kabínku za fotku psa miestnej Hajzelbaby. KeĎže bola mierne nakoplá, hodila som mnou aj celkom výživnú reč a ja som bol rád, že som to tak šikovne vyriešil…

Potom som už vnímal len výplody fantázie vja Zdena a počul rôzne old shool jungle od pre mňa neznámych djkov. Ako som došiel domov si celkom dobre nepamätám, ale dôležitejšie je, že sa tak stalo.
čo poveda na záver? Zdá sa , že jarná únava na mňa funguje celkom inak a dúfam, že si zo mňa budete bra príklad!

Dovi Dopo

Váš Partyboy

Ostatné reportáže od Partyboja tu http://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*