Partyboyove dobrodružstvá – 14. diel.

Áno, je to tak, aj tento piatok som neobsedel doma a vyrazil do nášho hlavného mesta za zábavou. Moje prvé kroky viedli do bratislavského Istropolisu, kde sa toho večera odovzdali ceny hudobnej akadémie za rok 2002 s názvom Aurel. Po malom ovlažení s niečím zo záhradky som teda zasadol do kresla a sledoval ako sa speváčka Misha (mimochodom víazka až troch nominácii) pohráva s mojím telom. Pri pesničke Niekedy a má mi už behali zimomriavky po celom tele a ja som sa s úsmevom na perách tešil na príchod Horkýže Slíže (no čo život je zmena nie!?)

Hodina ubehla ako voda a tak som spolu s ostatnými opustil Istropolis a s flašou čerešnovice zamieril na dramáč do klubu Spojka. Platne tu roztáčal český dj Sayko (aj so zlomenou nohou) a ešte dvaja „hoši“ z ostravského dnb zoskupenia 23. Práve tým sa podarilo dosta ma od baru a rozhadzova rukami na všetky strany, takže sa za chvíľu pot zo mňa lial na všetky strany.
Takto dobre naladený som prešiel do druhého bratislavského podniku – IcSk, kde sa toho večera hral house od dja Kokiho a skupiny Sax&Jay. Zasväteným netreba asi dvakrát popisova, čo sa asi dialo na parkete. Dúfam, že vám postačí fakt, že som domov dorazil až na druhý deň a to neskoro poobede…

To už bola sobota a s ňou návšteva rakúskej djky Shroombab v bratislavskom U.clube.
Zakladateľku medzinárodnej junglovej organizácie som teda premeška nechcel a tak som sa po Analyzuj znova v kine Aupark a krátkej oslave v Edene (Všetko najlepšie Mario) vybral ku hradnej skale a handrkoval s biletármi o zľavu na vstupnom.

Nakoniec sa mi to síce nepodarilo, no ani na chvíľu som to neoľutoval. Barbara nám ukázala, že Jungle vôbec nie je až taký mŕtvy, ako sa zvykne tvrdi. Búchala do nás tak intenzívne, že som prepotil dve tričká a celý spokojný zamieril niekam na byt. Kde to presne bolo si už síce nepamätám, ale určite sa to čoskoro dozviem, takže snáĎ o týždeň…

Váš Partyboy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*