Partyboyove dobrodružstvá – 12diel

Víkend som síce začal tak ako vždy už štvrtok, no nebola ta to tradičná minimálna akcia v Spojke, ale drum and bassová party v už skoro zabudnutej Dune. Tu ma čakalo prekvapenie najväčšie. Ako neveriaci Tomáš som vstupoval do tohoto absolútne zaplneného klubu, kde navyše hral jeden zo zakladateľov drum and bassu na Slovensku dj Gabanna. čo iného som mohol potom robi ako poriadne si zaskáka a domov odís úplne mokrý taxíkom.

Zlom však nastal na druhý deň, kedy som mal v pláne vyrazi hneĎ na dve akcie, ale ako som už vyššie písal, akosi sa mi nedarilo a tak som skončil s knihou v ruke a čajom ležiac na gauči a rozmýšlaním, či sa predsa len nepremôžem. Nestalo sa a ja som tomu celkom rád, lebo aj relaxu si treba dopria.

Na jeden víkend však toho bolo až až a tak som v sobotu zahájil zase útok na bratislavské nočné podniky a zavítal do Elamu na Oldies party. Prišlo mi to ako dos brutálny úlet zvl᚝ potom, keĎ som videl tých chudákov študentov baviacich sa na pesničky našich otcov a pripadal si ako po presune v stroji času. ¼udí tu však bolo požehnane a to sa prosím hralo na všetkých troch flooroch súčasne a poču ste mohli aj také Ice Ice Baby, či Billie Jean od Michaela Jacksona. Tak som si nakoniec zatancoval aj ja. 🙂

Elam som opúšal okolo jednej hodiny rannej a prešiel ešte Ďalšie dva kluby, no keĎže to tam zívalo prázdnotou namieril som si to rovno domov a zaľahol do vyhriatej postele.
Aké z toho plynie ponaučenie veru neviem, ale isté je, že som na druhý deň bol úplne fit a to ma tešilo omnoho viac ako pretancovaná noc. Život je zmena a tak pouvažujte!

Váš Partyboy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*