O RED BULL MUSIC ACADEMY V BRATISLAVE!

Ako správne vyplni prihlášku a dosta sa do Tokia? Ako prejs most medzi Djingom a beatmakingom? Bridge si budeš môc vyskúša s Jeffom Milliganom z Abletonu a skúsenosti, či postrehy z akadémie prebra s jej účastníkmi Roskom a Danielom Balážom. Výukový workshop prebehne pod taktovkou Deccart, ktorý povedú Alexandr Vaněk (Monoque Live, Relogical rec.) a Roman Procházka (Cuffia, electronroll.com). Táto Infosession prebehne od 18hod v bratislavskom NO TAPE.

Neskôr a čaká prvá slovenská Red Bull Music Academy Club Night v NuSpirit Clube, kde ti zahrajú od 21hod exkluzívni hostia ako Roska (Kicks & Snares, Rinse FM, UK), Jackmaster (Numbers, UK), Jeff Milligan (Revolver Rec., New Kanada, Ableton, CAN) a Stratasoul (RBMA participant, SK). Vstupné na druhú čas bude 5,- € na mieste.

Red Bull Music Academy je vysneným workshopom pre hudobníkov, producentov, DJs či MCs bez žánrového obmedzenia a profesionality. Zbystrite, pokiaľ sa chcete niečomu priuči. V roku 2011 budeš ma takúto možnos v japonskom Tokiu! Raz za rok je na základe prihlášok z rôznych kútov sveta vybraných 60 talentovaných ľudí do dvoch 14 denných workshopov. Workshopy sú vedené svetovými legendami z oblasti hudby a pozostávajú z prednášok, (spolu)práce v štúdiach a živých vystúpení v kluboch s úžasnou atmosférou. Viac info, video workshopy, DJ sety a živé nahrávky naladíte na http://www.redbull.sk/RBMA. Pre účas zdarma na infosession v NO TAPE stačí napísa na lindee@redbullmusicacademy.com
Pridajte sa na event na facebookuhttp://www.facebook.com/home.php?#!/event.php?eid=154252194618289

Red Bull Music Academy Infosession
Kedy: 4.12.2010 o 18:00
Kde: NO TAPE, Košická 37/H, Bratislava
Kdo: Jeff Milligan, Roska, Daniel Baláž
Prináša: Red Bull Music Academy v spolupráci s Abletonom a spoločnosou Deccart

Red Bull Music Academy Club Night
Kedy: 4.12.2010 o 21:00
Kde: NuSpirit, Šafárikovo nám. 7, Bratislava
Kdo: Jeff Milligan, Roska, Jackmaster, Stratasoul
Prináša: Red Bull Music Academy v spolupráci s Abletonom a spoločnosou Deccart

Vstupenky: 5,- € na mieste.

Deccart
Deccart je nové centrum pre výuku multimediálnej tvorby, ktoré je schopné poskytnú kvalifikovanú výuku v oblasti nielen profesionálneho audia, videa a grafiky, ale ponúknu aj možnos kvalifikovaných lektorov i pre hobby hudobníkov, DJov a všeobecne pre všetkých, ktorí sa o danú problematiku zaujímajú. Deccart ponúka školenia, rekvalifikáciu a workshopy v niekoľkých úrovniach pokročilosti na individuálnej a skupinovej báze.

DISK
Firma DISK Multimedia s.r.o. sa stala od roku 1996 jedným z popredných subjektov na českom a slovenskom trhu so zvukovou a vizuálnou technikou, hudobným hardwarom a softwarom. činnos firmy je zameraná na široké spektrum užívateľov od úplnych začiatočníkov cez pokročilých amatérov, až po hi-end profesionálne štúdia. Viac na www.disk.cz

Bridge
Ableton a Serato si dovoľujú oznámi príchod spoločného produktu The Bridge, software platformy, ktorá spája DJing a produkciu. Tento nový nástroj kladie dôraz na jednoduchos a kreativitu, pričom rúca pomyselné hranice pri hraní naživo.

Ableton
Ableton Live, jedinečný produkt pre zápis, nahrávanie a živé hranie v počítači. Spoločnos Ableton sa od svojho vzniku v r. 1999, snaží oslovi širokú komunitu muzikantov, skladateľov a DJov na celom svete. Dosiahla vynikajúce výsledky v podobe niekoľkých ocenení, diplomov a vĎačných vyjadrení užívateľov, už od uvedenia Live v októbri 2001. Spoločnos sídli v Berlíne a Ďalšie oficiálne sídlo má v New Yorku.
www.ableton.com

Serato
Spoločnos Serato Audio Research se nachádza v Aucklande, na Novom Zélande a na trh vstúpila ako hlavný vývojár DJ produktov, určujúcich vzah tempa a výšky tónu, už od r. 1999. V r. 2004 vyvinula Serato v spolupráci s Rane Corporation produkt Serato Scratch Live. Scratch Live je revolučný DJ produkt, ktorý umožňuje DJovi pracova s digitálnymi zvukovými súbormi v počítači. Serato výrazne posilnilo svoju reputáciu vynikajúceho výrobcu profesionálnych DJ produktov uvedením novinky ITCH DJ, v r. 2008. www.serato.com

PS: RBMA RADIO zlepšuje náš rozsah počuteľných frekvencií. Teraz online 24/7 s ôsmymi kanálmi: electronica, reggae, house&disco, hip hop, dubstep&bass, jazz, indie, soul&funk.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*