MidnightDubs presents BLAWAN (Hessle Audio, R&S Records UK), dMIT.RY (Neo Violence CZ)

18065735818273293290.jpg
14. 9. 2011 @ Nu Spirit Club
Jesenné pokračovanie MidnightDubs bude v štýle tvrdého zvuku od anglického producenta, ktorý si hovorí BLAWAN a dja menom dMIT.RY, ktorý je pôvodom z Ruska a už štvrtý rok sa pohybuje na českej klubovej tanečnej scéne – ako DJ aj organizátor akcií Neo Violence a W.A.R.P.

BLAWAN (Hessle Audio, R&S Records) UK

Jeho nápaditý a jedinečný zvuk vyskladaný z precíznych beatových paternov a tučného bassu oslovil nielen Hessle Audio, ale aj R&S Records, na ktorom vydal svoje prvé EP „Bohla“. R&S má na svojom konte „releases“ od interpretov ako James Blake, Untold, Pariah, µ-Ziq či Aphex Twin. Podľa najnovších informácii ho čaká začiatkom októbra na tomto vydavateľstve ďalší release v podobe 12” singla. So svojim kolegom z R&S Pariah-om založil sľubný projekt Karenn. Jeho tracky a dubplaty hrávajú nielen velikáni z Hessle Audio ako Ben UFO, Pangaea, a Ramadanman ale aj Loefah, techno králi The Black Dog, 2562, Mount Kimbie, Falty DL, Mosca a ďalší.

dMIT.RY (Neo Violence) CZ

Pôvodom z Ruska, už štvrtý rok sa pohybuje na českej klubovej tanečnej scéne – či už ako DJ alebo organizátor akcií Neo Violence a W.A.R.P. (WeAreRavePropaganda). Jeho mixy sú pravidelne zverejňované na rôznych svetoznámych blogoch.
dMIT.RY sa často a rád hrá s rôznými hudobnými žánrami a štýlmi. Aj preto si zahral po boku takých rozmanitých mien ako napr. Drop The Lime, Toddla T, Borgore, Chrispy, Bryan Cox, David Carreta, Calvertron, Raziek, MRK1, Noze, DAT Politics, Elijah & Skilliam, DJ Prime, Oliver Koletzki či Moja Reč.

Rezident DJs Siba a Ronin (MND). O vizualizácie a vjing sa postará vj StiX.

FB event: http://www.facebook.com/event.php?eid=221257461258160

http://www.facebook.com/pages/Blawan/115678128712
http://www.facebook.com/dj.dmit.ry
http://www.facebook.com/neo.violence
http://www.facebook.com/MidnightDubs

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*