Čo si myslí hudobný svet o SP:MC?


SP:MC

“SP je vyborný MC. Jeho hlas zaplaví celú miestnosť, má premyslené texty a dobrý flow. Hudba vďaka nemu dýcha. Je to jeden z mojich obľúbených MC a som si istý, že jeho vystúpenie sa vám bude páčiť.”
Kemo

“SP:MC is a badman who can draw”
Consequence

“Počul som ho len raz na Sun and Bass, a bol tam jeden z naj, čo zas sledujem jeho spolupráce, tak je to úplne jasný talent. Fakt dobrá voľba.”
Gabanna

“Jeden z najlepších MC, ktorého spôsob prejavu ladí najmä s temnejšími verziami dnb. Kombinácia jeho textov a hlasu je jedinečná a zanecháva hlboký dojem.”
Triad

“SP je vynikajúci Mc, ale nie lepší ako ja xx ;0)”
Messy MC

“Jeden z mojich najobľúbenejších MC’s, ktorý patrí svojou univerzálnosťou a inovatívnym prejavom medzi najväčšie talenty súčasnej scény. Profesionalita a kvalita na úkor kvantity = SP:MC!”
Svetlux

“SP:MC patrí jednoznačne medzi mojich top 3 MCs v DnB a dubstepe. Je to profesionál, má vynikajúci hlas, presne vie, kedy sa v sete pohrať s vokálom, vždy spolupracuje perfektne s DJom a s publikom. Jeho štýl je veľmi špecifický, od začiatku ho sledujem a počúvam ako sa zlepšuje. Plánujem s ním urobiť celý svoj set, bola by to pre mňa veľká česť.”
Presha

8.10.2011 MidnightDubs presents dBridge & SP:MC (UK) @ Nu Spirit Club, Bratislava!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*