Počúvaj retro techno set DJa Bossa

Dj Boss

Dnes už neexistujúci bratislavský klub Duna okolo roku 2002 organizoval pod hlavičkou Bajkonuru každú stredu techno akciu s názvom I Seek You. Na jednej z nich, ktorá sa konala 27.3.2002 sa predstavil aj legendárny DJ Boss. Jeho set zo spomínanej noci sa vďaka internetom zachoval a my sme ho dnes pre vás pripravili na vypočutie. V sete môžete počuť tracky od ľudí ako Umek, Ben Sims, Mark Verbos, či Locutus .

Piešťanský Boss sa dnes pravidelne ukazuje po boku dja Tokyho, v tej dobe sa však jeho kariéra len rozbiehala. My v Bajkonure sme si ho všimli vďaka tracku, ktorý vydal jeden z najznámejších techno djov a producentov sveta DJ Rush na svojej značke Kne’ Deep . Boss svoju hudbu neskôr vydával pod svojím vydavateľstvom Dole-Gate ale spolu s Dalom/Loktibrada sa objavil aj na veľmi známej techno značke Planet Rhythm Records. Následne ste ho mohli vidieť v každom lepšom slovenskom klube a festivale.

Boss je dnes podľa jeho vlastných slov prítomný najmä na https://dolegate.bandcamp.com/ , kde si tiež môžete vypočuť všetky jeho staré aj nové tracky. Fotky z akcii I seek You nájdete na tejto adrese –

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*