Počúvaj doteraz nepublikovaný mixovaný set od DJ Poprednný

Bratislavský house DJ Poprednny nám poslal svoj starší no dosiaľ neuverejnený mixovaný set. Set nahral naživo v Artcafe v Banskej Štiavnici a ako vždy prináša nefalšovanej klubovú groovy atmosféru. V sete počuť mená ako Timo Maas, Basti Grub & Eric VoltaHeartthrobRed AxesMarcus Worgull.

Poprednny, ktorý ešte v roku 2002 získal tretie miesto v ankete DJ Roka na stránke Bajkonur sa nechal v tomto smere počuť, že “ho djing furt baví” a teda svoje posledné slovo zďaleka nepovedal. Vidieť ho môžete naživo už túto sobotu 24.8.2019 na bratislavskom Sundecku, kde sa predstaví po boku Kristian Davidek, Flo Real a TJ Hicks na akcii Sunset Vibez. Viac o akcii tu

https://www.facebook.com/events/735464226886088/

Poprednny, sa ako hauzový mág pohybuje na scéne už 20 rokov. Výrazná postava slovenskej klubovej scény, podľa niekdajšieho českého časopisu X-mag dokonca jeden z nejhezčích mixujících slovákú vúbec. To je len zopár prívlastkov, ktoré zozbieral v priebehu svojej kariéry.

Začínal ako rezident legendárneho U-klubu, hral vo väčšine domácich klubov či festivalov. Ako jeden z mála dj-ov z našich končín sa predstavil na house stage legendárneho berlínskeho klubu Tresor. S úspechom vystúpil i v európskych kluboch Traffic (Dublin – Írsko), Les Viperes (Graz – Rakúsko) Teatro (Moskva)

Svoj prejav charakterizuje ako zmes groovy minimalu, techhouse, elektra i minimal techna. Spolu z Bencom hráva pod značkou Benepop, svoju občasnú tvorbu podpisuje ako Mike Pop. Jeho track Dúbravské monzúny, ktorý vyšiel v limitovanej verzii na vlastnej značke StudioBratislava, sa objavil na CD prílohách časopisov X-mag i Bassline.

Viac o ňom na https://www.facebook.com/djPoprednny/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*