Akcia Play v Čadci oslavuje s Maylou. Vypočuj si jej starší set

V piatok 14.februára zahrá bratislavská techno djka Mayla na narodeninovej akcii Play v Déjà Vu Čadca. Play je techhouse koncept, ktorý navyše tento piatok predstaví djské sety odohrané čisto z platní. Na akcii zahrajú aj žilinskí dji Stony, Caterpillar, JozefZmesta a Marosh. Viac o akcii tu https://www.facebook.com/events/168578601124364/

Mayla sa narodila a do desať rokov žila v českom Holešove. Odvtedy žije v Bratislave. Jej prvé stretnutia s elektronickou hudbou boli už v roku 1996 v U.Club-e, ktorý sa v tých časoch ako jediný zameriaval na elektronickou hudbu. Bol pre ňu zdrojom nových hudobných vyhliadok, zdrojom zábavy a pracovných príležitostí. a aj prvým krokom k realizácií djingu.


Jej prvé hranie bolo v roku 2000 v seneckom Roomclube na akcii Beginners, neskôr rozbehla šnúru aj po mestách ČR a predstavila sa napr: v klubu Svet v Kromerizi,v Pavloviciach u Kojetina, v Ostrave, atd.. Na Slovensku sa djane Mayla predstavila v bratislavskom U.Club-e (dnesne Ucko kde neskôr hrávala pravidelne), v Eláme na najväčšej slovenskej klubovej akcii Dobledecker a kluboch v Šali, v Nitre, v Košiciach, v Nových Zamkoch, ako ja v Maďarsku v meste Szolnok.


Hrala po boku vela djov, medzi inými treba spomenut djov: Toky, Dalo, Hu, Pelacha, Takaaki Itoh, Miss Renny, Agent a mnohych dalsich..

S českou djkou Nika77 dokonca vystupovali spoločne sete na  vianočnej party v Pardubiciach,a le aj v pražskom klube Cross. Mayla hrá prevažne premyslené dynamické techno v slovenskom štýle.

21:00 JozefZmesta_za
22:30 Caterpillar_za
24:00 Marosh_four
01:30 Mayla_ba
03:00 Stony_za

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*