Vypočuj si novinku od Róisín Murphy

RÓSÍN MURPHY vydáva dnes nový singel s názvom Murphy’s Law na značke Loaded Records Limited. Na svojej Facebook stránke k vydaniu napísala:”Cítim, že môj príbeh je stále nevypovedaný, ale urobím svoj vlastný šťastný koniec …” Track si môžete vypočuť hneď v dvoch verziách a jedna trochu housovejšia ako edit na Spotify, iTunes, Google Play, Apple music aj na tejto adrese https://roisinmurphy.lnk.to/MurphysLawFA

Krátko predtým vyšiel aj track Incapable, ktorý počúvajte tu https://roisinmurphy.lnk.to/IncapableVinylFA

Róisín Murphy sa preslávila v deväťdesiatych rokoch ako speváčka kapely Moloko svetoznámymi hitmi „Sing it Back“ či „The Time is now“. Po rozpade kapely sa vydala na sólovú dráhu, ktorá jej priniesla uznanie kritikov a pozíciu prvej dámy elektro-popu. Róisín svojim extravagantným módnym vkusom vydláždila cestu speváčkam ako Lady Gaga. Jej tretí štúdiový album Hairless Toys produkoval partner Jany Kirschner Eddie Stevens. Album bol nominovaný na Mercury Prize, na Metacritic si udržal priemer hodnotení 80% a The Guardian o ňom píše ako o čistej podnecujúcej elegancii.

Že Róisín Murphy obľubuje retro svedčí nielen tento videoklip k tracku Narcissus, ale aj fotka, ktorú s ňou minulý mesiac vydali v časopise Vogue Ukraine od fotografa Adriana Samsona / Industry Art/.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*