Utajovanú spoluprácu Kollera s Rytmusom odhalia už o 3 dni!

Podľa najnovších informácií pripravili nielen jednu, ale dokonca dve spoločné pesničky! Do tanca zahrajú v Nitre aj kapely Polemic, Ska2tonics, Talkshow a aktuálne program posilnilo aj prekvapenie – skvelá Horská Chata! Vstupenky za sympatickú cenu 7,90 € kúpite vo všetkých predajniach siete Ticketportal. Priamo na mieste bude vstupné 9,90 €.


David Koller s kapelou sa toto leto na Slovensku exkluzívne predstaví iba na akciách Fernet Stock Citrus Sound of Summer, zahrá aj najväčšie hity Lucie ako černý andělé, Skamenělý dítě, Troubit na trumpety, Šrouby do hlavy, Amerika či Chci zas v tobě spát. Rytmus zasa prinesie celkom nový sólový program, v ktorom nechýbajú ani najväčšie hity z produkcie Kontrafaktu. V programe jednotlivých akcií sa objavia aj mená ako Polemic, Para, Hex, Chiki Liki tu A, Marián čekovský, Aya, Ska2tonics, Talkshow, Marián Greksa, Horská Chata či Heľenine oči. Každé podujatie zo série vyvrcholí Oldies párty Rádia VIVA. Chýba nebudú ani sprievodné podujatia, ktoré chystajú partneri celého projektu.
Festivaly Fernet Stock Citrus Sound of Summer prinesú toto leto zábavu do štyroch slovenských miest. Akcie nabité skvelým hudobným programom sa budú kona vždy v sobotu, začiatok je plánovaný na 18:00 hod. Prvé podujatie štartuje 26. júna v Nitre (Amfiteáter), pokračova sa bude 17. júla v Prievidzi (Mestské kúpalisko), 24. júla v Banskej Bystrici (Plážové kúpalisko Štiavničky) a veľké finále čaká 7. augusta Zemplínsku Šíravu (obec Kaluža). Vstup na podujatie nie je vekovo obmedzený, mládež do 15 rokov môže prís iba v sprievode jedného z rodičov alebo zodpovednej osoby. Vstupenky za priateľských 7,90 € získate v sieti Ticketportal, na mieste bude vstupné 9,90 €.

Predpredaj: http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14802

Oficiálny web: http://citrus.topky.sk
Oficiálny Facebook profil: http://www.facebook.com/mojcitrus
Fernet Stock Citrus Sound Of Summer
26. jún, Nitra: David Koller, Rytmus, Polemic, Ska2tonics, Talkshow, Horská chata
17. júl, Prievidza: David Koller, Rytmus, Para, Marián Greksa, Horská chata + prekvapenie
24. júl, Banská Bystrica: David Koller, Rytmus, Hex, Aya, Talkshow + prekvapenie
7. august, Zemplínska Šírava: David Koller, Rytmus, Marián čekovský, Heľenine oči, Chiki Liki Tu A + prekvapenie

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*