Tomáš Bollo v LA zremixoval track s finalistom Britain got talent. Vypočuj si ho.

Z LA sa nám s novinkami prihlásil slovenský DJ a producent Tomas Bollo, ktorého určite poznáte zo spolupráce s americkou house divou Jocelyn Brown. Bollo nás prekvapil množstvom noviniek v podobe nudisco remixov. Zaujímavý je hneď prvý remix tracku Time after time s britským spevákom Liffordom, ktorý je finalistom TV Show “Britain’s Got Tallent 2018(Uk obdoba Československo má talent).

Remix Bollo vytvoril s producentom menom Chapter, DJom zoskupenia Melon Bomb, ktorého pravidelne bookuje legendárne Defected Records. Ich spoločný remix vydá už čoskoro Bollova značka Soluble Recordings.

Bollo si po house remixe vyskúšal aj iný žáner a produkoval drum and bass track pre slovenského saxofonistu, songwritera a DJa Mateja Klima aka Matthew Sax. Ako k tomu došlo nám popísal takto: “Matej mi poslal demo so základnou témou, kde načrtol jeho predstavu akým smerom by sa mal track uberať. Okrem basy, klavíra, rytmiky nahral aj super saxofónovú linku.

Neskôr sme to mali nahrať naostro, pretože saxofón bol nahratý v domácich podmienkach. Mne sa však tak páčil, že som ihneď urobil nové aranžmány a vyprodukoval celý track včetne mix masteru. K pôvodnej verzii som pridal ešte xylofon a ďalšie elementy a vydal ho na svojom open format labeli Muzik Faktory. …” a výsledok po názvom Night Taxi môžete počuť tu..

Bolo remixoval aj track Heaven Must Be Missing An Angel projektu Tavares.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*