Tomáš Baláž a jeho komentáre k trackom

Nedávno sme informovali o súťaži Pošli svoje demo, ktorú pripravil slovenský hudobný producent Tomáš Baláž s Bajkonurom. Tomáš chcel podporiť komunitu hudobných producentov a Djov a a dať im feedback, vyčistíť a namastrovať zadarmo ich hudbu, stačilo teda poslať track, či set. Celý mesiac prijímal nahrávky a 20 najlepších spracoval v štúdiu.

Do súťaže sa zapojilo cez 200 rôznych emailov, správ. Tomáš si všetky tracky vypočul, rozobral a napísal k nim feedbacky a aj zmastroval ako sľúbil. Súťaž je teda uzavretá a výsledky môžete počuť v tomto videu.

Tomáš píše…”Celý mesiac som počúval, čistil a mastroval vaše tracky úplne zdarma. Na každý track ktorý som obdržal som napísal feedback.V tomto videu som aj zhodnotil 7 vybraných trackov. Zo všetkých vašich trackov som vybral 7 a zahrnul do video feedbacku:

1. Vitamin AH3PCm – I Want To Love

2. Milchomalefic – Fantasize

3. Michal – Beat 10

4. Martin Slivka – Spa

5. Peter Karovič – Famous

6. Hyricz – 700 Stories

7. Tomin Tomovic, Sounom & Sagou – Drugstore

Ďakujem za prejavenú dôveru a dúfam že vám moja aktivita pomohla a podarilo sa mi aspoň trochu podporiť komunitu hudobných producentov. Pokiaľ potrebujete poradiť ohľadne hudby, alebo vášho tracku, DJ setu tak mi napíšte pozriem sa na to. Email: atomic777@centrum.cz alebo makemysoundbetter@centrum.cz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*