Till Lindemann odštartoval európske turné, provokatívnu show predvedie 24. novembra v NTC Aréne v Bratislave!

Fanúšikovia sa konečne dočkali! Líder skupiny Rammstein Till Lindemann odštartoval európske turné! Predstaví na ňom čerstvo vydaný tretí album svojej sólovej kariéry, ktorá sa začala v roku 2015. Album nesie názov Zunge – Jazyk a avizoval ho pilotný singel a krvavý klip rovnakého názvu. Charizmatický Till Lindemann predvedie svoju provokatívnu show aj na Slovensku. Mládeži do 18 rokov neprístupný koncert odpáli 24. novembra 2023 v NTC Aréne v Bratislave. Organizátor zverejňuje časový harmonogram koncertu s dvoma predkapelami!


Ani po obvineniach zo sexuálnych napadnutí, ktoré pre nedostatok dôkazov nepotvrdili, nepoľavuje Till Lindemann v provokáciách. Spevák, poet, a skladateľ vydal nový album Zunge a z neho zverejnil ďalší provokatívny klip Sport Frei. V novinke nešetrí sexuálnymi narážkami, aj keď sa zdá, že skladba je celá o športe. Čiernobiely videoklip čerpá inšpiráciu od nacistickej filmárky Leni Riefenstahlovej, autorky filmu Olympia o olympijských hrách v Berlíne v roku 1936.

Sport Frei : https://www.youtube.com/watch?v=Xuv_FoAw_Bk

Rovnako titulná skladba albumu s názvom Zunge má šokujúci klip, ktorý sa nakrúcal ešte v roku 2021. O réžiu sa postarala poľsko-nemecká umelkyňa Anna Kott, ktorá je známa obrazmi, kresbami a fotografiami. Tá po konzultácii s Tillom angažovala do klipu ruskú herečku Aglaju Tarasovu.


Zunge : https://www.youtube.com/watch?v=1fWproMSKGY

Novinky predvedie charizmatický rocker na tohtoročnom európskom turné, ktoré odštartoval v nemeckom Lipsku. Do Bratislavy pricestuje Till Lindemann 24. novembra na štyroch kamiónoch a v dvoch obytných autobusoch. Jeho sprievod zahŕňa 50 ľudí, ktorí sa dokonale starajú o bezpečnosť a organizáciu koncertu. Líder Rammsteinu predvedie na koncerte skladby z albumov Skills in Pills a F & M, na ktorých spolupracoval ešte Petrom Tägtgrenom. Nebudú chýbať piesne z nového albumu, špeciálne úpravy hitov a experimentálne hudobné nápady.
„Keď chcete zažiť lídra Rammsteinu Tilla Lindemanna v akcii a s vlastnou tvorbou, máte jedinečnú príležitosť. Talentovaný nemecký umelec predvedie fascinujúce videoprojekcie a prekvapujúce pyrotechnické efekty. Hudobník inscenuje naživo svoje skladby dramaticky, provokatívne až šokujúco. Upozorňujeme preto, že koncert je určený osobám starším ako 18 rokov,“ vysvetľuje organizátor akcie spoločnosť Ticketmedia .


Organizátor Ticketmedia zároveň zverejňuje časový harmonogram koncertu , samotný Till Lindemann vystúpi o 20:30 hodine :

18:00 – Otvorenie haly pre verejnosť
19:30 – Koncert Phantom Vision
20:00 – Koncert Aesthetic Perfection
20:30 – Koncert Till Lindemann Band
22:00 – Koniec koncertu

Vstupenky na koncert sú v predaji:
22.11.2023 FORTUNA / Tipsport Arena Praha https://www.ticketportal.cz/event/TILL-LINDEMANN


24.11.2023 NTC Aréna Bratislava https://ticketmedia.sk/performance/1393/TILL-LINDEMANN


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*