Stretni sa s Laurentom Garnierom za 100€

Legendárny francúzsky techno DJ a producent Laurent Garnier pripravuje svoj autobiografický film Laurent Garnier: Off The Record”. Vo filme vystúpia aj celosvetovo uznávaní dji ako Jeff Mills, Carl Cox, či Derrick May, takže to určite bude stáť zato.

Sám Garnier píše k filmu nasledovné: “V priebehu rokov ma s mojím manažérom oslovili mnohé návrhy na vytvorenie dokumentárneho filmu, ale vždy mi tam chýbal originálny prístup. Gabin Rivoire za posledných 7 rokov natáčal festival YEAH! ktoré organizujem s kamarátmi na juhu Francúzska. Vždy som bol veľmi očarený jeho zmyslom pre rytmus, rozprávanie a inscenovanie. Milujem intimitu a poéziu, ktorá sa vynára z každého z jeho filmov, a ja som vždy ohromený a dojatý spôsobom, akým používa – a vizualizuje – hudbu. Je mi jasné, že on bol a je perfektnou voľbou, aby mi pomohol zdieľať moju lásku k hudbe so svetom.”

Garnier zháňa na film peniaze cez verejnú zbierku, takže sa zapojiť môže ktokoľvek z nás. A tu to začína byť zaujímavé. Za menšiu sumičku začínajúcu už od 1€ totiž môžete dostať vaše meno nielen do titulkov, ale aj získať šálku, tričko, vinyl, či vstup na jeho exkluzívnu party. Úplným vrcholom je pritom premietanie filmu za účasti Laurenta Garniera, kde sa s ním nielen stretnete, ale mu môžete aj položiť akúkoľvek otázku týkajúcu sa filmu.

Autor filmu spolu s Laurentom Garnierom cestoval po svete celé tri roky a dokumentoval jeho život. Projekt má už dnes vyzbieraných až 123 000€ a čiastka rastie každým dňom. Ak sme vás už dostatočne nažhavili , tak kliknite na web adresu zbierky https://www.kickstarter.com/projects/featuristic/laurent-garnier-off-the-record . Ak si ešte nieste istí, tak si pozrite teaser, ktorý Lauren pridal na svoju Facebook stránku 15.6.2019.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*