Spustili sme predaj komfortného ubytovania v Capsuliach a v nových Igloo stanoch

Pohoda Festival 11.—13. 7. ’24 Trenčín Airport

Tento rok vám opäť prinášame komfortnú možnosť ubytovania v Capsuliach pre dvoch s klímou a prinášame aj novinku v podobe Igloo stanov.
Viac informácií : https://www.pohodafestival.sk/sk/novinky/spustili-sme-predaj-komfortneho-ubytovania-v-capsuliach-a-v-novych-igloo-stanoch?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=spustili_sme_predaj_komfortneho_ubytovania_v_capsuliach_a_v_novych_igloo_stanoch_we_have_started_selling_comfortable_accommodation_in_capsules_and_in_our_brand_new_igloo_tents&utm_term=2023-11-28

Porgramové novinky :


Descartes a Kant (MX)
Máte radi punk, shoegaze, pop, metal a kabaret? Máte radi Yeah Yeah Yeahs alebo The Dresden Dolls? Ak áno, tak mexickú partičku Descartes a Kant si nesmiete na Pohode nechať ujsť.P/\ST (CZ)
P/\ST je pražské experimentálne rapové duo „s presahom do tvrdej elektroniky“, ktoré tvorí Dan Kranich a Ivo Sedláček. V roku 2019 vydali debutový album Expedice do vnitrobloku a kariérny úspech im zaručilo aj druhé miesto v súťaži Startér českého Rádia Wave.


Ni (FR)
Ni je štvorica muzikantov z Francúzska, ktorá hrá mathcore, math rock, noise, metal a jazz. Potešia všetkých, ktorí majú radi kapely ako Mr. Bungle, Meshuggah alebo Botch.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*