S HVOB zahrajú Galagha, MIlos a Skank

Už 7.2.2020 sa v bratislavskom Majestic music clube predstaví Viedenské elektronické duo HVOB. Dvojica k nám dorazí po dva a pol roku predstaviť nový album Rocco, ktorý je rovnako ako jej predošlé počiny HVOB (2013), Trialog (2015) a Silk (2017) konceptuálnym albumom. Všetkých 13 skladieb na novinke spájajú témy ako opúšťanie, rozchody a nové začiatky.

Jasný je v tomto momente už aj line up akcie, ktorý okrem spomínaného projektu predstaví aj slovenské klasiky djov Galagha, Milos a Skank z rádia FM.

HVOB sa sformovali v roku 2012. Kým Anna skladá, produkuje a stará sa o hypnotické vokály, Paul je zodpovedaný za finalizáciu skladieb vo svojom štúdiu. Po vydaní debutového EP a následne aj prvého albumu sa dvojica veľmi skoro dostala do pozornosti prestížnych festivalov (vystúpenie na nemeckom Melt!e už v roku 2012) a začala cestovať po celom svete. Dostala sa do Indie, Austrálie, Afriky, ale aj na také miesta ako kultový festival Burning Man v USA či legendárny japonský Fuji Rock.

HVOB sa na Slovensku po prvý raz predstavili v roku 2016 na festivale Grape a o rok neskôr sa ukázala v MMC. Februárové ystúpenie HVOB bude súčasťou spomenutej koncertnej série Dobrý výber. ktorú z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia a SOZA. V rámci nej už MMC hostil Benjamina Clementinea, Apparata, The Asteroids Galaxy Tour, Movits a The Young Gods.

Vstupenky na státie sa predávajú v sieti TooToot.fm. Prvá várka za 28 eur je vypredaná, aktuálne sú lístky za 32 eur.

Viac tu http://bajkonur.info/novinky/hvob-v-bratislave/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*