Prvé medzinárodné meno Pohody 2024 + Predaj ubytovania v 5-miestnych stanoch a v stanoch.

Pohoda Festival 11.—13. 7. ’24 Trenčín Airport

Post-punkovú šesticu z Británie objavil náš kolega Soso, zapáčila sa nám okamžite a oslovili sme ich. Keď sme minulý týždeň videli ich koncert na festivale Reeperbahn, boli sme ohromení. Ich mix post-punku so saxofónom funguje fantasticky. Ak máte radi živelnosť kapely Viagra Boys alebo dance punk rytmy LCD Soundsystem, tak tvorba DEADLETTER sa vám dostane pod kožu okamžite.
Prvý singel vydali v roku 2020 a odvtedy stihli byť predskokanmi na koncertoch kapely Placebo. Sme radi, že budú aj na Pohode 2024.

„DEADLETTER si nás získali na prvé počutie. Ich koncert našu trojčlennú výpravu na Reeperbahne nadchol, boli určite najlepšou kapelou celého festivalu. Silné, nadupané, presvedčivé, strhujúce, k tomu úžasná komunikácia s publikom. Fantastická kapela s veľkou budúcnosťou, sme radi, že ich budeme mať na Pohode.“

LÍSTKY NA POHODU 2024

https://shop.pohodafestival.sk/sk/listky-2024


Predaj ubytovania v 5-miestnych stanoch a v stanoch Tent Inn spúšťame v utorok (3.10.) o 10:00

https://www.pohodafestival.sk/sk/novinky/predaj-ubytovania-v-5-miestnych-stanoch-a-v-stanoch-tent-inn-spustame-v-utorok-3-10-o-10-00?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=prve_medzinarodne_meno_pohody_2024_predaj_ubytovania_v_5_miestnych_stanoch_a_v_stanoch_tent_inn_the_first_international_name_of_pohoda_2024_the_sale_of_the_accommodation_in_the_tents_for_5_people_and_also_in_tent_inn_tents&utm_term=2023-10-02

Po vypredanom ubytovaní v chatkách Trenčín a Inovec spúšťame predaj ubytovania v obľúbených komfortných 5-miestnych stanoch s vybavením a aj ubytovanie v parádnych Tent Inn stanoch na Pohode 2024. K dispozícii budú aj Lock Inn a Charge Inn.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*