music is everything už budúci týždeň

Za tých osem rokov ste mali možnos poču množstvo skvelých DJov a preži množstvo nocí plných kvalitnej housovej hudby, skvelej zábavy a atmosféry. Aj po takej dlhej dobe si [music is everything] zachoval vysokú latku kvality a stále sa snaží prinies to najlepšie zo súčasnej undergroundovej housovej scény.

Inak tomu nebude ani na výročie, keĎ pozvanie na túto oslavu prijal fínsky DJ a producent Roberto Rodriguez. Už podľa mena človek so španielskymi koreňmi, žijúci v Helsinkách má za sebou veľmi dlhú kariéru vo svete klubovej hudby. Nie vždy to však bolo ľahké, dlhoročný DJ sa musel istý čas živi zvážaním odpadkov po tom, ako jeho úspešný klub na lodi išiel doslova ku dnu.

Ako z rozprávky vyznieva teda fakt, že po mnohých rokoch sa mu práve v roku 2008 podarilo výraznejšie presadi aj na producentskom poli, či už pod vlastným menom, alebo pod pseudonymami ako Track n’Field či Future Beat Investigators. Viac si ho svet začal všíma najmä po tom, ako jeho skladbu &quotAll I Want” vyhlásili Deep Dish za svoju skladbu roka 2007. Nasledovali teda platne vydané na takých významných labeloch ako Sonar Kollektiv, Compost, Plastic City, Freerange či Laka a sa stali jedným z najvyhľadávanejších artiklov medzi housovými DJmi v uplynulom roku. Jeho skladba Camera Obscura (Laka) sa stala jednou z najhranejších skladieb roka, Be Somebody (Freerange) je zas jedným z najpredávanejších titulov tohoto žánru. Koncom roka vyšli remixy Camera Obscura s podtitulom part II od ľudí ako Timewriter či Jay Shepheard, ktoré ešte viac umocnili jej úspech. Jeho kariéra sa akoby reštartovala a ešte sľubnejšie preňho vyzerá rok 2009.

Ten sľubný rok teda pomyselne začne Roberto Rodriguez na oslave ôsmeho výročia [music is everything] v bratislavskom klube elam v piatok 30. januára 2009. Na [mie] teda opä budete ma možnos vidie (ako už mnohokrát) vychádzajúcu hviezdu housového neba.

Popri Robertovi Rodriguezovi sa budú vysoko postavenú latku snaži drža aj tradiční rezidenti Maroš Glaubic a Martin Haberland. Lounge room bude patri dvojici Michal Mishek & C.O.D.E.

Prajeme Vám príjemnú zábavu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*