Mayday bude Poľsku, vypočuj si jeho hymnu z roku 1993, ktorú hrával Toky

Legendárny rave event, ktorý je jedným z najstarších elektronických festivalov v Nemecku bude toho roku aj v susednom Poľsku. Za 550 zlotých si ho môžete dať v hale v Katowiciach tiež. May Day si v roku 1993 nenechal újsť dokonca ani slovenský DJ Toky a hymna Judgment Day potom pravidelne hrával na slovenských akciách v bratislaskom klube Boccaccio. Dajte si ju teraz tiež.

Na poľskej MayDay sa ako vždy sa predstaví to najlepšie, čo súčasná techno scéna ponúka. Od krásnej djane Amelie Lens, až po otca nemeckého techna WESTBAM, či kráľa acidu Tom Wax sa tu predstavia aj Felix Kröcher, Dubfire, Marco Bailey, Da Hool, Carla Roca, Cherry aka BreakNtune, DJ DAG, Dune, Fatima Hajji, Friends of MAYDAY -live-, Gogo, Jaco, Jam (Jam & Spoon), Joyhauser, Kai Tracid, King Brain, Len Faki, Milo Spykers, PETDuo, Regal, Sam Paganini, Siasia, Spartaque, Taucher. Viac v prezentačnom videu…

Ak chcete nasať atmosféru Mayday už dnes, dajte si video z minulého ročníka, kde svetelné projekcie a hustá atmosféra nenechá nikoho dlho čakať a lístok si kúpi za príjemných 127€ na tejto adrese už dnes.

Len pripomíname, že Mayday znamenal pre Rave v minulosti kľúčový event a v Nemeckom Dortmunde sa konal už v roku 1991.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*