James Blake a Black Pumas na Pohode 2024

Na Pohodu príde James Blake, víťaz Grammy a jeden z najžiadanejších spevákov a producentov súčasnej svetovej hudobnej scény .


James Blake má na konte nespočetné množstvo nominácií na prestížne ceny, vrátane cien Grammy, Brit Awards alebo Mercury Prize, pričom Grammy a Mercury Prize aj získal. Patrí k najžiadanejším spevákom, producentom a skladateľom súčasnej svetovej hudobnej scény, o čom svedčia jeho spolupráce s hudobníkmi a hudobníčkami ako Beyoncé, Kendrick Lamar, Jay-Z, Travis Scott, Rosalía, RZA, Brian Eno, Bon Iver, Miley Cyrus alebo Frank Ocean a Vince Staples.

Viac informácií : https://www.pohodafestival.sk/sk/artist/james-blake?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=james_blake_a_black_pumas_na_pohode_2024_james_blake_and_black_pumas_at_pohoda_2024&utm_term=2023-11-19

Ospevovaná kapela Black Pumas na Pohode 2024
Americké duo Eric Burton a Adrian Quesada založili Black Pumas v roku 2017, no už teraz majú na konte 7 nominácií na ceny Grammy (vrátane nominácie za Najlepší album). Ich skvelý debutový album Black Pumas ich vystrelil na hudobné výslnie v roku 2019 a stal sa najospevovanejším debutom za ostatné roky. Skvelý mix psychedelického soulu, R&B, jazz-funku a symfonického popu si budete môcť vychutnať v júli na letisku v Trenčíne.

V predaji ostáva posledných 10 lístkov pre karavan parking za cenu 149€
Po vypredaní karavan parkingu za 149€, dáme do predaja ďalších 100 lístkov pre karavany za cenu 159€.
Ak plánujete prísť na Pohodu s karavanom, odporúčame kúpiť si miesto čo najskôr, aby sa vám ušli lístky za navýhodnejšiu cenu.

Foto : POHODA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*