IMT Smile pripravili exkluzívne prekvapenie a preberú si platinový album

Skupina IMT Smile tento rok oslavuje 30 rokov od svojho založenia. Pri tejto príležitosti sa rozhodla vydať aj exkluzívny box s názvom 30X30. Okrem 2CD, ktoré obsahuje presne 30 hitov, mapujúcich históriu skupiny, nájdu v ňom fanúšikovia tiež spevník. 30hitov s notovým zápisom a akordami pre spev a gitaru. Knihu 30tich fotografií a tiež trsátko IMT SMILE.


„Vybrali sme 30 piesní. 30 tých najznámejších piesní našej kapely. Z čoho sa veľmi teším je, že všetky tieto piesne dostali podobu v notách, v spevníku, ktorý pripravil Miro.V boxe je ešte jedna kniha s 30timi fotkami IMT SMILE. Sú prevažne od Martina Trenklera a Petra Ivana, ktorý aj graficky pripravil celý box. A samozrejme nesmie chýbať trsátko s grafikou od nášho Peťa Bartoníka, a s hrúbkou presne takou, akú používam na koncertoch ja“ hovorí na margo boxu Ivan Tásler.


„ Páči sa mi, že to môžeme takto osláviť, pripomenúť si ten čas. My však už teraz okrem koncertovania, pripravujeme a nahrávame ďalšie piesne. Pred mesiacom sme odštartovali naše Summer Tour 2022, kde samozrejme nemôže chýbať ani koncert vo Východnej, hráme aj na festivaloch v Čechách. A na jeseň tohto roka by sme už chceli vydať ďalšie nové skladby. Takže ideme ďalej “ dodáva Ivan
„Ivan a Miro Táslerovci s kapelou patria od tej doby k absolútnej špičke slovenskej hudobnej scény. O veľkej popularite skupiny svedčí aj fakt, že trikrát po sebe, za roky 2016, 2017 a 2018 získali ocenenie OTO – Osobnosti televíznej obrazovky. Za rok 2018 získali aj ocenenie Krištáľové krídlo v kategórii populárna hudba“ hodnotí pôsobenie skupiny hudobný publicista Dezider Kukoľ.
„IMT SMILE patria u nás k tomu najlepšiemu. Mám všetky ich nahrávky a aj špeciálne rarity. Naživo som ich videl viackrát, a kedykoľvek si ich rád pozriem zas. IMT SMILE prosto patrí k môjmu životu a veľmi sa teším na ich nové skladby, koncerty, na naše ďalšie rozhovory a spoluprácu“ – Rado Mešša hudobný publicista.


V máji minulého roka skupina IMT SMILE vydala svoj ostatný rádový album SRDCE ROZUM BOULEVARD, ktorý sa dočkal aj ocenenia „ platinový album“ nielen za predaj ale aj streamovanie na digitálnych platformách.
„Som veľmi rád, že album 30×30 uvedieme slávnostne na pódiu 17.6. v Prešove na Dobrom Festivale, práve spolu s Petrom Riavom z Universal music, s ktorým IMT spolupracuje nepretržite od roku 1998“ uzatvára Ivan.


IMT SMILE

Stream : https://imtsmile.lnk.to/imtsmile https://imtsmile.com/ ttps://www.instagram.com/imtsmile/

Koncerty : https://tix.to/imtsmile

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*