Počúvaj a pozeraj FatBoy Slima, Ninu Kravitz a FKJ na Cercle

Máme horúcu lahôdku v podobe živého vystúpenia FKJ /French Kiwi Juice v rámci projektu Cercle. FKJ je jednočlenný projekt, hudobník multiinštrumentalista, ktorý strieda synťáky, basu, spieva, hrá na saxofón a to všetko loopuje do eklektického celku s príjemným beatom, ktorý sa výborne počúva.

Cercle je známy svojim netradičným spracovaním hudobných koncertov a parties, ktoré pozerá vždy niekoľko miliónov divákov z celého sveta. A to video nie je žiadna výnimka, už za prvých desať hodín ho videlo takmer milión užívateľov Facebooku.

Že počúvanie nie je všetko, čo je na tomto videu zaujímavé je fakt, že Cercle točí videa dronmi a sú vždy na atraktívnych miestach. Ani tentoraz tomu nebolo inak. Video je zo juhozápadnej Bolívie, kde uprostred Andov leží miesto známe ako Salar de Uyuni . Táto najväčšia solná plocha pochádza z vysušeného jazera na ploche takmer desať tisíc štvorcových kilometrov a predstavuje krásny prírodný úkaz, ktorý je obľúbeným miestom cestovateľov.

Cercle točilo aj na rôznych zámkoch, vežiach a lodiach a dokonca aj Eiffelovej veži, alebo vrchole hory, kde sa natáčal James Bond. Pozrite si teda aj ďalšie videa od Niny Kravitz, Fatboy Slima, Stephana Bodzina, či Maceo Plex.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*