7 dôvodov, prečo by mal každý ísť aspoň raz do Techno klubu a hlavne sám

Portál electronicbeats priniesol nedávno veľmi zábavný výpočet dôvodov, ktoré by mal zvážiť každý potenciálny návštevník techno klubu. Čítajte tu:

  • Môžete vyskúšať nové veci

Chodiť na tú istú párty každý týždeň je nudné, ale niekedy to robia všetci vaši priatelia. Keď idete von sám/a/, máte slobodu ísť kamkoľvek chcete. Tak choďte do toho a aj v čase, kedy sa to nepatrí a na miesta, ktoré vaši priatelia považujú za hrozné. Buďte sebecký! Noste čo chcete! Počúvajte čo chcete! Nikdy nato nezabudnete.

  • Stretnite nových ľudí

Máte radi svojich priateľov, ale rovnako ako v prípade akýchkoľvek ľudských vzťahov to môže byť niekedy na ťarchu. Stretnutie s novými ľuďmi je vždy dobrodružstvo a kde inde ich stretnúť ako v klube. Niekedy stačí povedať iba „Nemáš cigu?“, a nový kontakt je na svete.

  • Ušetrite peniaze

Všetci sme to už zažili, prídete do klubu pozvete zopár známych a peniaze sú preč. Ak idete na akciu na vlastnú päsť, nič také nehrozí, svoje peniaze môžete minúť iba na seba. Zaslúžite si to.

  • Môžete zostať tak dlho, ako chcete

Pravdepodobne ste všetci mali nejaké takéto skúsenosti. Dorazíte na večierok, rozhodnete sa ostať do rána, no kamarát chce odísť skôr a vy s nim tiež. Keď ste sami, môžete odísť, kedy chcete.

  • Nenechajte sa vyrušovať

Niekoho upúta vašu pozornosť na parkete, usmejete sa. Váš priateľ vás na chvíľu rozptýli a osoba, ktorá vás zaujíma sa už rozpráva s niekým iným. To sa však nestane, keď ste na party sami. Po niekoľkých nápojoch dostanete odvahu tancovať bližšie a nadviazať konverzáciu…Znie to lákavo? Tak to skúste už tento piatok.

  • Budete sa cítiť dobre

Nájsť si čas na seba je skutočne dôležitá súčasť zdravého plnohodnotného života. Veľa z nás ale taký krok iba plánuje, ale nikdy neuskutoční. Chceli by ísť do klubu, lebo sa potom cítia dobre, no z rôznych dôvodov tak nakoniec nikdy nespravia. Už len keď to iba vyskúšate a zistíte, že to nie je pre vás, môžete byť hrdí nato, že ste sa prekonali.

  • Dostanete sa cez vyhadzovačov

Je objektívne ťažšie dostať sa do klubu s priateľmi /Griessmuehle a Berghain/. Keď idete sami, je váš úspech aj zlyhanie pri dverách iba na vás.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*