Traxsource – Najsilnejšia svetová platforma pre house podporila Slovenskú produkciu

Posledný track slovenského producenta Filtu “BadBoy“ sa dostal na hlavnú bannerovú plochu najväčšieho portálu orientovaného hlavne na house music. Track sa objavil v žánrovej sekcií „Jackin House“ na bannery popri menách ako Angello Ferreri, Hatiras, alebo Joey Chicago. Okrem vyššie spomínaného tracku sa do tohto výberu dostal aj track, ktorý vyššiel na vydavateľstve, ktoré DJ Filta založil – Red Lamp Records. Išlo a track talianského producenta Roberta Parisiho s názvom “Piano Track“.

Okrem tohoto úspechu vyššiel Filta v posledných dňoch hneď s niekoľkými novými vydaniami. Vyššie spomenutý track “BadBoy“ vyššiel na americkej značke Juiced Music. Na jeho značke Red Lamp Records vyšla filter/disco house bomba “Japan Hornz are Gruvy“. Okrem Filtovho originálu sa tu nachádza aj remix od jedného z najslubnejších talentov ruskej houseovej scény – Lebedev(RU). Remixové EP tohto tracku je tiež na spadnutie.

Americké vydavateľstvo Drask vydalo na svojej poslednej kompilácií Filtov techno track “Distracted“. Na tomto albume sa nachadzajú napríklad aj slovenský Drahosh aka Malocca, alebo Criminish, Bryan Cox, Ranchatec a mnoh ďaľších. Najčestvejším vydaním je track s názvom “The Other Groove“ na španielskom labli Black Bouwie Records. Track sa dostal do zoznamu “Weekend Weapons“ už v deň svojho vydania.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*