Počúvaj techno novinky od Mystin

Hneď dvoma novými trackmi nás dnes potešil náš starý kamarát Bohdan vydávajúci pod nickom Mystin. Mystin je slovenský rodák dlhšie žijúci v Prahe, kde sa spojil so Zuzanou Hakl, ktoré spoluprodukuje oba tracky “Quarantine” a “New Generation”. Ukážky z nich môžete počuť tu… Od 31.7.2020 bude aj na Spotify :

https://distrokid.com/hyperfollow/mystinandzuzanahakl/prague-face-vol-1

Mystin vždy rád vytváral vlastné zvuky s klavírom, kontrabasom a starých nahrávok. Dnes k nim pridáva aj analógové syntetizátory. Čo sa začalo ako večerné hobby, prerástlo do serióznej produkcie. Mystin sa vo svojich skladbách snaží vydávať výrazný zvuk a jeho hudbu silne charakterizujú acid basy, groovy bicie a atmosférické koncepcie.

Mystin

Zuzana Hakl nikdy nečakala na príležitosti, ale ich sama vytvárala. Zuzana vyrastala v Prahe a zaujímala sa o hudbu už od útleho veku. V roku 2018 objavila techno a elektronickú hudbu a bola okamžite vtiahnutá do silných a intenzívnych pocitov, ktoré z nej vyplynuli. Začiatkom roku 2020 spolu s producentom Mystinom založili projekt Prague Faces s cieľom prepojiť pražskú techno scénu.

Track „Quarantine“ prináša melodickú stránku dua s jeho hypnotickými zvukmi, ktoré dodávajú energický tanečný parket s dobou špičkového času. Track „New Generation“, je zase poriadny nakopávač, ktorý vám dodá veľkú dávku energie, hutné basy a množstvo sily .

Zuzana Hakl

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*