Mixovaný set týždňa od Krafty Kuts, alebo to najlepšie z Breakbeatu

Keď nás niečo tento týžden skutočne bavilo, tak je to tento mixovaný dj set od človeka, ktorý si hovorí Krafty Kuts. Ide o anglického breakbeate DJA, producenta. Že si robí robotu dobre, potvrdzuje aj titul Najlepší DJ a najlepšia kompilácia na Breakspoll Awards 2010. Jeho skoro 800 tisíc fanúšikov tiež čo to o jeho sláve napovedá. Zahral už pred 40,000 ľuďmi na Exit Festivale, ako DJ prešiel Australiu, Nový Zéland, najväčšie festivaly v Európe, USA a Kanade. Jeho set sa vola A Golden Era of Breakbeat Vol.1 a ako už názov napovedá, ide o tie najlepšie kúsky tohoto žánru. Počúvajte ho tu.

Krafty žije v britskom Brightone, jeho sekutočné meno je Martin Reeves a jeho prvý album, Freakshow, bol vydaný ešte v roku 2006 na jeho značke Against The Grain. Hosťoval vtedy umelcov ako Tim Deluxe a Ashley Slater zo skupiny Freak Power. Trickovu technológiu už predtým vydal spolu so svojim kolegom producentom a DJom A Skillzom.

Reeves odvtedy vydal vydanie série kompilácie Back To Mine od DMC a obajvil sa tak medzi djmi ako Carl Cox, ktorí mixovali túto kompiláciu pred ním. V októbri 2009 vydal dvojitý mix CD Proti zrnu, ktorý má 19 jeho predtým nevydaných redakcií. Dnes ho môžete pravidelne počuť naživo napríklad na https://restream.io/ alebo na jeho Facebook stránke.

Viac o Krafty Kuts na jeho Facebook stránkehttps://www.facebook.com/KraftyKutsOfficial odkiaľ sme prebrali aj fotky.

https://www.facebook.com/KraftyKutsOfficial

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*