Live techno set od Amelie Lens pod Atómiom

Belgická techno djka a producentka Amelie Lens zahrala live pod bruselským Atómiom. Amélie je spolumajiteľ nahrávacej spoločnosti Lenske. Vydáva však aj pod značkou Pan-Pot, či Drumcode patriaci Adamovi Beyerovi. Jej najúspešnejší počin je zatiaľ Contradiction EP. Ako djka precestovala celú Európu a severnú Ameriku a zahrala napríklad aj na známom festivale Awakenings v Holandsku. Jej sety sú plné minimálneho techna s ťažkými basovými linkami, zmesy klasického acidu a tribal house. Viac o nej na http://www.amelielens.com/ Pozri si ju tu…

Organizátor tohoto živého prenosu Cercle nás ani tentoraz nesklamal. Tak ako vždy prináša netradičné spracovania hudobných koncertov a parties, ktoré pozerá vždy niekoľko miliónov divákov z celého sveta. A aj toto video videlo na Facebooku takmer milión ľudí už za prvých desať hodín.

Že počúvanie nie je všetko, čo je na tomto videu zaujímavé je fakt, že Cercle točí videa dronmi a sú vždy na atraktívnych miestach. Ani tentoraz tomu nebolo inak. Video je natočené v belgickom meste Brusel na mieste zvanom Atomium. Stavba má výšku 102 m a bola pôvodne postavená pre svetovú výstavu Wordl Expo ešte v roku 1958. Znázorňuje železný kryštál zväčšený 150 miliárd krát, preto sa skladá z 9 guličiek. Navrhol ju inžinier André Waterkeyn a architekti André a Jean Polak. Nachádza sa na náhornej plošine Heysel, kde sa konala aj výstava. Teraz je to múzeum.

Ďalšie videa od Cercle nájdete tu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*