Bollo hlási novinky z LA, počúvaj nový remix a DJ set jeho ženy Hollie z Ibiza Radia

Novinkami nás dnes zahrnul slovenský house DJ a producent Tomas Bollo zo slnečného Los Angeles. So svojím dream teamom(jeho žena Hollie a Matt Hill) presúvajú svoju party Love Underground do klubu Legacy v meste Newport Beach. Je to vraj taká fajnová bohatá lokalita a doposiaľ najlepšie klubové priestory aké mali a hrať sa bude každý štvrtok. Okrem toho majú 2 krát do mesiaca novú party v bare The Cure na Huntington Beach. Tu dávajú v rámci open decks príležitosť novým mladým djs prezentovať sa. Ak chcete počuť, čo sa na týchto akciách hráva, dajte si tento DJ SET.

Nový set pre jeho pravidelnú reláciu na Ibiza Global Radiu namixovala poprvé jeho manželka Hollie Noelle. Sám nám k tomu dodal : “Už dávnejšie som chcel ženu prezentovať manželku v mojej show na Ibiza Global Radiu. Minulý týždeň v stredu podvečer som si uvedomil, že nemám namixovaný žiadny set a že do štvrtku rána musím poslať reláciu do rádia. Povedal som žene, že teraz by mi dosť pomohlo, keby mala pre mňa nejaký set. Otvoril som víno a rovno sme ho nahrali…”

Bollo maká ďalej aj na hudobnej produkcii. Nedávno vydal debutový singel Matt Hilla a urobil mu aj remix. Dokončil množstvo rozrobených trackov a rozposlal na vydavateľstvá. Skúša tiež aj iné štýly okrem house a prvá lastovička v podobe spolupráce s raperom z LA je už na svete.

Viac o Bollovi v našom staršom rozhovore http://bajkonur.info/novinky/tomas-alias-dj-bollo-slovak-ktory-dobija-ameriku/ alebo na jeho Facebook stránke https://www.facebook.com/bollospace

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*